KURS RYSUNKU ARCHITEKTURA

WYNIKI EGZAMININÓW NA ARCHITEKTURĘ 2021

W TYM ROKU UCZNIOWIE, KTÓRZY PRZYGOTOWYWALI SIĘ DO EGZAMINÓW W NASZEJ PRACOWNI, DOSTALI SIĘ NA :
ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ / ZDAŁO 
36 OSÓB!

POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ / DOSTAŁY SIĘ 32 OSOBY!

1/5 WSZYSTKICH OSÓB, KTÓRE ZDAŁY W TYM ROKU NA ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ DO GLIWIC, JEST Z PRACOWNI UFFO !! 



POLITECHIKA WARSZAWSKA

Julia Stachura - 5 miejsce

Maja Zając - 22 miejsce 5 miejsce

Hania Kamińska - 23 miejsce



POLITECHNIKA POZNAŃSKA

Milena Jazienicka



POLITECHNIKA SZCZECIŃSKA

Aleksandra Burakowska



POLITECHNIKA ŚLĄSKA


Hanna Ditmer zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach  2 miejsce 272.2 pkt.
( 189 pkt. za etap praktyczny )

Michał Szojda
 zdał na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach  9 miejsce 224.4 pkt.
( 148 pkt. za etap praktyczny )


Aleksandra Kania 
zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach  12 miejsce 218.4 pkt. 
( 150 pkt. za etap praktyczny )

Kalina Wróbel 
zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 18 miejsce 207.8 pkt.
( 129 pkt. za etap praktyczny )

Martyna Kuberska
 zdała na Politechnikę w Gliwicach – 24 miejsce 203.2 pkt.
( 160 pkt. za etap praktyczny )

Marta Winnicka zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 35 miejsce 192.6 pkt.
( 113 pkt. za etap praktyczny )

Aleksandra Kupczyk zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 39 miejsce 189.6 pkt.
( 114 pkt. za etap praktyczny )

Dominika Szymonek zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 50 miejsce 182.0 pkt.
( 104 pkt. za etap praktyczny )

Hanna Kamińska zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 55 miejsce 180.8 pkt.
( 142 pkt. za etap praktyczny )

Magdalena Czapla zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 59 miejsce 178.4 pkt.
( 110 pkt. za etap praktyczny )

Gloria Kosiek zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 71 miejsce 171.6 pkt.
( 146 pkt. za etap praktyczny )

Zuzia Piechaczek zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 74 miejsce 169.2 pkt.
( 108 pkt. za etap praktyczny )

Karolina Kaleta zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 77 miejsce 167.0 pkt.
( 85 pkt. za etap praktyczny )

Łukasz Kurczabiński zdał na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 79 miejsce 165.6 pkt.
( 96 pkt. za etap praktyczny )

Kinga Sowa zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 80 miejsce 165 pkt.
( 125 pkt. za etap praktyczny )


Maja Szenkowska 
zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 81 miejsce 164.8 pkt.
( 106 pkt. za etap praktyczny )

Natalia Stychno zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 82 miejsce 164.0 pkt.
( 106 pkt. za etap praktyczny )


Dominika Batko 
zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 92 miejsce 160.0 pkt.
( 100 pkt. za etap praktyczny )

Julia Pisarek zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 92 miejsce 160.0 pkt.
( 136 pkt. za etap praktyczny )

Sonia Wierzejska zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 95 miejsce 158.2 pkt.
( 143
pkt. za etap praktyczny )

Aleksandra Niemiec zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 97 miejsce 157.6 pkt.
( 110 pkt. za etap praktyczny )

Wiktoria Kasperek zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 103 miejsce 153.4 pkt.
( 99 pkt. za etap praktyczny )

Kamil Kowalski zdał na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 110 miejsce 147.8 pkt.
( 101 pkt. za etap praktyczny )

Monika Brol zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 114 miejsce 146.6 pkt.
( 82 pkt. za etap praktyczny )

Krzysztof Kłapkowski zdał na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 118 miejsce 144.8 pkt.
( 94 pkt. za etap praktyczny )

Krzysztof Braszczok zdał na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 121 miejsce 143.3 pkt.
( 65 pkt. za etap praktyczny )

Tymoteusz Goleśny zdał na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 125 miejsce 142.2 pkt.
( 65 pkt. za etap praktyczny )

Julia Stachura zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 151 miejsce 133.2 pkt.
( 70 pkt. za etap praktyczny )

Daria Święch zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 152 miejsce 132.6 pkt.
( 81 pkt. za etap praktyczny )

Bartosz Piątek zdał na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 160 miejsce 131.4 pkt.
( 73 pkt. za etap praktyczny )

Filip Sporek zdał na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 171 miejsce 126.8 pkt.
( 68 pkt. za etap praktyczny )

Natalia Wzientek zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 174 miejsce 126.0 pkt.
( 98 pkt. za etap praktyczny )

 

 

WYNIKI 2020

          Architektura i Urbanistyka Politechnika Śląska

Julia Koj - 221.8

Błażej Mól - 210.4

Renia Hajduk - 195.8

Michał Fabian - 192.4

Wiktoria Szlauer - 191.8

Oliwia Zembaty - 191.6

Hania Jodłowska - 174

Ewelina Strzemińska - 166.6

Paulina Mika - 144.4



Architektura Wnętrz Politechnika Śląska


Julka Kuliś

Ewelina Strzemińska

WYNIKI 2019

 

 

W TYM ROKU WSZYSCY NASI UCZNIOWIE, KTÓRZY PRZYGOTOWYWALI SIĘ DO EGZAMINÓW W NASZEJ PRACOWNI, DOSTALI SIĘ NA STUDIA! 

NA ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ ZDAŁO 22 OSOBY!

NA POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ DOSTAŁO SIĘ 19 OSÓB!


1/6
 WSZYSTKICH OSÓB, KTÓRE ZDAŁY 
W TYM ROKU NA
ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ DO GLIWIC, JEST Z PRACOWNI UFFO !! 
 

Piotr Kulik  zdał na Politechnikę w Opolu - 4 miejsce

Zuzanna Głąb zdała na Politechnikę w Gliwicach - 9 miejsce

Dorota Czypionka  zdała na Politechnikę w Gliwicach - 10 miejsce

Madzia Nuckowska  zdała na Politechnikę w Gliwicach - 21 miejsce

Beti Kobiałko zdała na Politechnikę w Gliwicach - 23 miejsce

Wiktoria Pióro zdała na Politechnikę w Gliwicach - 24 miejsce

Zuzanna Krzyśka  zdała na Politechnikę w Gliwicach - 41 miejsce

Agnieszka Chudzińska  zdała na Politechnikę w Gliwicach - 54 miejsce

Kasia Kędziorczyk  zdała na Politechnikę w Gliwicach - 57 miejsce

Magdalena Gralińska  zdała na Politechnikę w Gliwicach - 58 miejsce

Marcin Jaceńciuk  zdał na Politechnikę w Gliwicach - 60 miejsce

Franek Sprung zdał na Politechnikę w Gliwicach - 61 miejsce

Jacek Ciężki  zdał na Politechnikę w Gliwicach - 63 miejsce

Ewelina Bielas  zdała na Politechnikę w Gliwicach - 66 miejsce

Ala Nadziakiewicz  zdała na Politechnikę w Gliwicach - 70 miejsce

Agata Kołodziej  zdała na Politechnikę w Gliwicach - 73 miejsce

Irma Mercik zdała na Politechnikę w Gliwicach 

Wiktoria Krawczyk zdała na Politechnikę w Gliwicach 

Piotr Kulik  zdał na Politechnikę w Gliwicach 

Przemek Cyran zdał na Politechnikę w Gliwicach 

Weronika Ciosek zdała na Politechnikę we Wrocławiu 

Wiktoria Smal  zdała na Politechnikę we Wrocławiu 

Julia Hojarska zdała na PWSZ w Raciborzu


Gratulujemy!!!

 

WYNIKI 2018

W TYM ROKU, TAK JAK W ZESZŁYM, WSZYSCY NASI UCZNIOWIE, KTÓRZY PRZYGOTOWYWALI SIĘ DO EGZAMINÓW W NASZEJ PRACOWNI, DOSTALI SIĘ NA STUDIA! 100% !!! 

NA ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ ZDAŁO 16 OSÓB!

NA POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ DOSTAŁO SIĘ 14 OSÓB!



Wiola Marciszewska zdała na Politechnikę w Gliwicach - lokata punktowa z rysunku

Agata Huńka zdała na Politechnikę w Gliwicach
 - 7 lokata punktowa z rysunku

Marcin Klyta zdał na Politechnikę w Gliwicach - 10 lokata punktowa z rysunku

Olga Mrozek zdała na Politechnikę w Gliwicach
- 16 lokata punktowa z rysunku,

zdała również na Politechnikę w Warszawie

Szczybyło Dawid zdał na Politechnikę w Gliwicach - 36 lokata punktowa z rysunku

Magdalena Pachucy zdała na Politechnikę w Gliwicach
 - 39 lokata punktowa z rysunku,
zdała również na Politechnikę w Kielcach

Kinga Dorota Nowok zdała na Politechnikę w Gliwicach 
- 49 lokata punktowa z rysunku 

Piotr Jóźwiak 
zdał na Politechnikę w Gliwicach - 92 lokata punktowa z rysunku

Sara M. zdała na Politechnikę w Gliwicach
 - 114 lokata punktowa z rysunku 

Ewelina Pałka zdała na Politechnikę w Gliwicach
 - 118 lokata punktowa z rysunku

Asia Jonda zdała na Politechnikę w Gliwicach

Paulina Wiśniowska zdała na Politechnikę w Gliwicach


Dominika Pawłowska zdała na Politechnikę w Gliwicach


Wiktoria Białoskórska zdała na Politechnikę w Gliwicach


Ela Chmielarz zdała na Politechnikę we Wrocławiu - 676,9 punktów z egzaminu

Bartek Wiszniowski zdał na Politechnikę we Wrocławiu - 698,8 punktów z egzaminu


Wszystkim serdecznie gratulujemy!!

WYNIKI 2017

W TYM ROKU, TAK JAK W ZESZŁYM, WSZYSCY NASI UCZNIOWIE, KTÓRZY UCZĘSZCZALI DO NASZEJ PRACOWNI NA KURS NA ARCHITEKTURĘ, DOSTALI SIĘ NA STUDIA! 100% !!!

NA ARCHITEKTURĘ 
I URBANISTYKĘ ZDAŁO 11 OSÓB!

NA POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ DOSTAŁO SIĘ 10 OSÓB! 


POLITECHNIKA ŚLĄSKA:

Julia Reszkowska - 229.0  pkt - 8 miejsce !!

Bartosz Słomka - 222.4 pkt - 10 miejsce !

Julia Szczepaniec - 202.8 pkt - 16 miejsce

Mateusz Tchórzewski - 201.0 pkt - 18 miejsce

Natalia Żak195.2 pkt - 21 miejsce

Adrian Kałuża193.2 pkt - 22 miejsce

Ania Piątek - 172.4 pkt - 43 miejsce

Mateusz Ulrich151.6 pkt - 65 miejsce

Daniel Pietrwalski - 132.4 - 88 miejsce

Zuza Dąbrowska

 
POLITECHNIKA WARSZAWSKA: 

Mateusz Tchórzewski - 654 pkt z egzaminu

 
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA:

Julia Szczepaniec - 700 pkt z egzaminu

Mateusz Tchórzewski - 654 pkt z egzaminu

 
PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA W RACIBORZU:

Julia Osiak

Daniel Pietrwalski 

 
Gratulujemy wszystkim!!!


WYNIKI 2016

W TYM ROKU WSZYSCY NASI UCZNIOWIE, KTÓRZY UCZĘSZCZALI NA KURS NA ARCHITEKTURĘ I PODCHODZILI DO EGZAMINÓW, DOSTALI SIĘ NA STUDIA! 100% !!!


NA ARCHITEKTURĘ ZDAŁO 11 OSÓB!

NA POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ DOSTAŁO SIĘ 7 OSÓB!


Politechnika Śląska w Gliwicach - Architektura i Urbanistyka:


Maciek Czechowski - 222,8 pkt - 8 miejsce


Martyna Chylińska - 220,0 pkt - 10 miejsce


Michał Goliszewski – 220,0 pkt - 11 miejsce

Zuza Kuczmera – 202,4 pkt - 21 miejsce

Gosia Kurcjusz – 200,0 pkt -  22 miejsce


Ania Kurianowicz – 174,0 pkt - 46 miejsce


Wiktoria Ulidowska – 152,0 pkt - 73 miejsce


Politechnika Warszawska - Architektura i Urbanistyka: Gosia Kurcjiusz  - na 6 miejscu !!!


Politechnika Łódzka - Architektura i Urbanistyka: Kasia Baros


Martyna Chylińska zdała również na Architekturę i Urbanistykę w Poznaniu i w Gdańsku!!!


Maciek Czechowski zdał również na Architekturę i Urbanistykę we Wrocławiu!


Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu wydział Architektury Wnętrz:
Aga Szymonik - 4 miejsce, oraz Monika Szeląg - 9 miejsce !!!


Monika Szeląg dostała się również na Akademię Sztuk Pięknych do Krakowa na kierunek Architektura Wnętrz!!


Ania Białoskórska aplikowała i dostała się do trzech angielskich uczelni: Northumbria University w Newcastle na kierunek Architektura, i tam podejmie studia. Poza tym zdała również do Coventry University i Buckinghamshire University na Architekturę Wnętrz oraz do London Metropolitan University na Projektowanie i Architekturę Wnętrz (kierunek łączony)


WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY!

WYNIKI 2015

OSOBY  KTÓRE ZDAŁY NA WYDZIAŁ ARCHITEKTURY
POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ W GLIWICACH: 

ARCHITEKTURA I URBANISTYKA:

Ania Rusinowska
 
Zuzanna Binda

Bartek Tkocz

Kamil Lipski

Mateusz Śnieżek

ARCHITEKTURA WNĘTRZ:

Mirella Pawliczek

Paulina Praciak - AW w Gdańsku


PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA W RACIBORZU:

Patrycja Dapa


GRATULUJEMY !!

WYNIKI 2014

LISTA OSÓB KTÓRE W TYM ROKU ZDAŁY EGZAMINY NA WYDZIAŁ ARCHITEKTURY POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ W GLIWICACH: 

ARCHITEKTURA I URBANISTYKA:

Kulisa Marlena - 14 miejsce

Puchała Natalia 20 miejsce

Nagel Janek 43 miejsce

Derleta Eliza 62 miejsce

Szendzielorz Natalia 87 miejsce


ARCHITEKTURA WNĘTRZ

Wiewióra Dominika - 8 miejsce

Litwin Patryk - 19 miejsce

Czubasiewicz Angelika 26 miejsce


Kinga Zając na 2 miejscu! zdała na ARCHITEKTURĘ i URBANISTYKĘ na poznański UA!

 A także:


Klaudia Sorychta pomyślnie zdała egzamin wstępny
na Wydział ARCHITEKTURY i URBANISTYKI Politechniki Wrocławskiej.

Janek Nagiel zdał również na Wydział ARCHITEKTURY i URBANISTYKI Politechniki Krakowskiej na 13 miejscu!

Monika Marek zdała na ARCHITEKTURĘ WNĘTRZ na gdańską ASP!


GRATULUJEMY!!!

WYNIKI 2013

W tym roku z Pracowni UFFO na Architekturę i Urbanistykę na Politechnikę Śląską w Gliwicach dostały się 4 osoby:

Jakub Wizor -
7 miejsce

Elżbieta Płonka - 13 miejsce

Piotr Andrzejewski - 24 miejsce

Kacper Groń - 82 miejsce


Na Architekturę i Urbanistykę - Politechnika Opolska - dostali się Robert Boćko i Oliwier Siekierka

Na Architekturę Wnętrz na Politechnikę Śląską w Gliwicach dostały się 2 osoby:

Klaudia Małek
- 7 miejsce

oraz Justyna Kruk
- 11 miejsce

 
Gratulujemy!!!

WYNIKI 2012

Politechnika w Gliwicach:

Architektura Wnętrz


Karolina Skudło - 4 miejsce

Monika Młynarska - 7 miejsce

Aleksandra Slotosz - 8 miejsce

Bartosz Pokrywka - 11 miejsce


Architektura i Urbanistyka


Alicja Lachman - 33 miejsce

Helena Szewioła - 69 miejsce

Maciej Janik - 94 miejsce

Justyna Wojtaś - 119 miejsce


Gratulujemy!!

WYNIKI 2011

Politechnika Śląska:

Architektura Wnętrz:

Monika Somorowska - 3 miejsce

Karolina Gruszka - 6 miejsce

Maria Włodarz - 7 miejsce

Anita Tusińska - 11 miejsce

Patrycja Weber - 23 miejsce

Magdalena Zaremba - 27 miejsce

Aleksandra Pikuła - 28 miejsce

Marta Bohm - 29 miejsce

Wiktoria Kustal - 30 miejsce


Architektura i Urbanistyka:

Magdalena Kowal

Magdalena Niemiec

Adam Tenizbajew


Politechnika Wrocławska:

Marta Porombka oraz Sara Zapotoczna


Politechnika Krakowska:

Aleksandra Szmal


GRATULUJEMY !!!!

WYNIKI 2010

WYNIKI 2009

WYNIKI 2008

kurs rysunku Sosnowiec Jastrzębie Zdrój pracownia rysunku Strzelce Opolskie Częstochowa Mysłowiece kurs rysunku Lubliniec Kędzierzyn Koźle Opole kurs rysunku Gliwice kurs rysunku szkoła rysunku Zabrze Lubliniec Dąbrowa Górnicza Chrzanów Kraków Pracownia Uffo architektura wnętrz Wodzisław Śląski przygotowanie na architekturę kurs rysunku Chorzów Zabrze Poznań kurs rysunku Zawiercie kursy artystyczne Gliwice kurs rysunku na architekturę kurs rysunku architektonicznego szkoła rysunku Katowice kurs rysunku Toszek kursy artystyczne Katowice kurs rysunku Tarnowskie Góry kurs przygotowawczy Trzebinia kurs rysunku Wrocław kurs rysunku Olkusz lekcje rysunku egzaminy na architekturę architektura i urbanistyka architektura lekcje rysunku architektonicznego Tarnowskie Góry kurs rysunku Opole kurs rysunku Cieszyn szkoła rysunku Sosnowiec kurs rysunku Warszawa Gdańsk kurs rysunku Żory kurs rysunku Rybnik kursy artystyczne Rybnik architektura krajobrazu przygotowanie do egzaminów na architekturę kurs rysunku Jaworzno Piekary Śląskie kurs rysunku Będzin kurs przygotowawczy na architekturę Katowice kurs rysunku architektonicznego kurs rysunku Wrocław kurs rysunku Zabrze kursy artystyczne kurs na architekturę Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach rysunek techniczny kurs rysunku Ruda Śląska szkoła rysunku Gliwice Czechowice Dziedzice kurs rysunku Knurów architektura wnętrz Wydział Architektury http://uffo.info Bielsko Biała kurs rysunku Kraków Katowice Łódź Politechnika Śląska Bytom kurs rysunku Sosnowiec kurs rysunku Tychy kurs przygotowawczy na architekturę kurs rysunku Katowice kurs rysunku Racibórz kurs rysunku Częstochowa kurs rysunku Mikołów kurs rysunku Pszczyna Politechnika Śląska w Gliwicach Oświęcim rysunek kurs rysunku Katowice kurs rysunku Myszków Rybnik kurs rysunku Gliwice kurs rysunku Dąbrowa Górnicza kurs rysunku Zawiercie
© 2019 - PRACOWNIA UFFO - KURS RYSUNKU

PRACOWNIE - GLIWICE 
ul. Zwycięstwa 36 /1 I piętro
ul. Białej Bramy 10 / 2 II piętro

PRACOWNIA KATOWICE 
ul. Dworcowa 13 / 4 III piętro

e-mail: uffo.info@poczta.fm 
tel. 607 453 022, 603 669 401