KURS RYSUNKU ARCHITEKTURA

WYNIKI EGZAMININÓW NA ARCHITEKTURĘ 2021

W TYM ROKU UCZNIOWIE, KTÓRZY PRZYGOTOWYWALI SIĘ DO EGZAMINÓW W NASZEJ PRACOWNI, DOSTALI SIĘ NA :
ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ / ZDAŁY 
43 OSOBY!

POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ / DOSTAŁO SIĘ 40 OSÓB!

1/4 WSZYSTKICH OSÓB, KTÓRE ZDAŁY W TYM ROKU NA ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ DO GLIWIC, JEST Z PRACOWNI UFFO !! 


ARCHITEKTURA WNĘTRZ POLITECHNIKA ŚLĄSKA


Wiktoria Grabarczyk - 1 miejsce

Alicja Kotowska - 43 miejsce



POLITECHIKA WARSZAWSKA

Julia Stachura - 5 miejsce

Maja Zając - 22 miejsce 5 miejsce

Hania Kamińska - 23 miejsce



POLITECHNIKA POZNAŃSKA

Milena Jazienicka



POLITECHNIKA SZCZECIŃSKA

Aleksandra Burakowska - 45 miejsce



POLITECHNIKA ŚLĄSKA


Hanna Ditmer zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach  2 miejsce 272.2 pkt.
( 189 pkt. za etap praktyczny )

Michał Szojda
 zdał na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach  9 miejsce 224.4 pkt.
( 148 pkt. za etap praktyczny )


Aleksandra Kania 
zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach  12 miejsce 218.4 pkt. 
( 150 pkt. za etap praktyczny )

Kalina Wróbel 
zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 18 miejsce 207.8 pkt.
( 129 pkt. za etap praktyczny )

Martyna Kuberska
 zdała na Politechnikę w Gliwicach – 24 miejsce 203.2 pkt.
( 160 pkt. za etap praktyczny )

Marta Winnicka zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 35 miejsce 192.6 pkt.
( 113 pkt. za etap praktyczny )

Aleksandra Kupczyk zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 39 miejsce 189.6 pkt.
( 114 pkt. za etap praktyczny )

Dominika Szymonek zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 50 miejsce 182.0 pkt.
( 104 pkt. za etap praktyczny )

Hanna Kamińska zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 55 miejsce 180.8 pkt.
( 142 pkt. za etap praktyczny )

Magdalena Czapla zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 59 miejsce 178.4 pkt.
( 110 pkt. za etap praktyczny )

Gloria Kosiek zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 71 miejsce 171.6 pkt.
( 146 pkt. za etap praktyczny )

Zuzia Piechaczek zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 74 miejsce 169.2 pkt.
( 108 pkt. za etap praktyczny )

Karolina Kaleta zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 77 miejsce 167.0 pkt.
( 85 pkt. za etap praktyczny )

Łukasz Kurczabiński zdał na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 79 miejsce 165.6 pkt.
( 96 pkt. za etap praktyczny )

Kinga Sowa zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 80 miejsce 165 pkt.
( 125 pkt. za etap praktyczny )


Maja Szenkowska 
zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 81 miejsce 164.8 pkt.
( 106 pkt. za etap praktyczny )

Natalia Stychno zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 82 miejsce 164.0 pkt.
( 106 pkt. za etap praktyczny )


Dominika Batko 
zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 92 miejsce 160.0 pkt.
( 100 pkt. za etap praktyczny )

Julia Pisarek zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 92 miejsce 160.0 pkt.
( 136 pkt. za etap praktyczny )

Sonia Wierzejska zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 95 miejsce 158.2 pkt.
( 143
pkt. za etap praktyczny )

Aleksandra Niemiec zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 97 miejsce 157.6 pkt.
( 110 pkt. za etap praktyczny )

Wiktoria Kasperek zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 103 miejsce 153.4 pkt.
( 99 pkt. za etap praktyczny )

Kamil Kowalski zdał na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 110 miejsce 147.8 pkt.
( 101 pkt. za etap praktyczny )

Monika Brol zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 114 miejsce 146.6 pkt.
( 82 pkt. za etap praktyczny )

Krzysztof Kłapkowski zdał na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 118 miejsce 144.8 pkt.
( 94 pkt. za etap praktyczny )

Krzysztof Braszczok zdał na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 121 miejsce 143.3 pkt.
( 65 pkt. za etap praktyczny )

Tymoteusz Goleśny zdał na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 125 miejsce 142.2 pkt.
( 65 pkt. za etap praktyczny )

Julia Stachura zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach 

Daria Święch
 zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach 

Bartosz Piątek
 zdał na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach 

Filip Sporek
 zdał na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach 

Natalia Wzientek
 zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach 

Milena Jazienicka zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach

Anna Karasiewicz zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach

Ada Woźniak zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach  

Dawid Bierzyński zdał na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach 

Alicja Kapera zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach 

Kinga Włodyka zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach



GRATULUJEMY!!

 

WYNIKI 2020

Architektura Wnętrz Politechnika Śląska


Julka Kuliś - 1 miejsce

Ewelina Strzemińska
   

   

Architektura i Urbanistyka Politechnika Śląska


Julia Koj - 221.8

Błażej Mól - 210.4

Renia Hajduk - 195.8

Michał Fabian - 192.4

Wiktoria Szlauer - 191.8

Oliwia Zembaty - 191.6

Hania Jodłowska - 174

Ewelina Strzemińska - 166.6

Paulina Mika - 144.4



Wszystkim gratulujemy!!

WYNIKI 2019

 

 

W TYM ROKU WSZYSCY NASI UCZNIOWIE, KTÓRZY PRZYGOTOWYWALI SIĘ DO EGZAMINÓW W NASZEJ PRACOWNI, DOSTALI SIĘ NA STUDIA! 

NA ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ ZDAŁO 22 OSOBY!

NA POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ DOSTAŁO SIĘ 19 OSÓB!


1/6
 WSZYSTKICH OSÓB, KTÓRE ZDAŁY 
W TYM ROKU NA
ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ DO GLIWIC, JEST Z PRACOWNI UFFO !! 
 

Piotr Kulik  zdał na Politechnikę w Opolu - 4 miejsce

Zuzanna Głąb zdała na Politechnikę w Gliwicach - 9 miejsce

Dorota Czypionka  zdała na Politechnikę w Gliwicach - 10 miejsce

Madzia Nuckowska  zdała na Politechnikę w Gliwicach - 21 miejsce

Beti Kobiałko zdała na Politechnikę w Gliwicach - 23 miejsce

Wiktoria Pióro zdała na Politechnikę w Gliwicach - 24 miejsce

Zuzanna Krzyśka  zdała na Politechnikę w Gliwicach - 41 miejsce

Agnieszka Chudzińska  zdała na Politechnikę w Gliwicach - 54 miejsce

Kasia Kędziorczyk  zdała na Politechnikę w Gliwicach - 57 miejsce

Magdalena Gralińska  zdała na Politechnikę w Gliwicach - 58 miejsce

Marcin Jaceńciuk  zdał na Politechnikę w Gliwicach - 60 miejsce

Franek Sprung zdał na Politechnikę w Gliwicach - 61 miejsce

Jacek Ciężki  zdał na Politechnikę w Gliwicach - 63 miejsce

Ewelina Bielas  zdała na Politechnikę w Gliwicach - 66 miejsce

Ala Nadziakiewicz  zdała na Politechnikę w Gliwicach - 70 miejsce

Agata Kołodziej  zdała na Politechnikę w Gliwicach - 73 miejsce

Irma Mercik zdała na Politechnikę w Gliwicach 

Wiktoria Krawczyk zdała na Politechnikę w Gliwicach 

Piotr Kulik  zdał na Politechnikę w Gliwicach 

Przemek Cyran zdał na Politechnikę w Gliwicach 

Weronika Ciosek zdała na Politechnikę we Wrocławiu 

Wiktoria Smal  zdała na Politechnikę we Wrocławiu 

Julia Hojarska zdała na PWSZ w Raciborzu


Gratulujemy!!!

 

WYNIKI 2018

W TYM ROKU, TAK JAK W ZESZŁYM, WSZYSCY NASI UCZNIOWIE, KTÓRZY PRZYGOTOWYWALI SIĘ DO EGZAMINÓW W NASZEJ PRACOWNI, DOSTALI SIĘ NA STUDIA! 100% !!! 

NA ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ ZDAŁO 16 OSÓB!

NA POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ DOSTAŁO SIĘ 14 OSÓB!



Wiola Marciszewska zdała na Politechnikę w Gliwicach - lokata punktowa z rysunku

Agata Huńka zdała na Politechnikę w Gliwicach
 - 7 lokata punktowa z rysunku

Marcin Klyta zdał na Politechnikę w Gliwicach - 10 lokata punktowa z rysunku

Olga Mrozek zdała na Politechnikę w Gliwicach
- 16 lokata punktowa z rysunku,

zdała również na Politechnikę w Warszawie

Szczybyło Dawid zdał na Politechnikę w Gliwicach - 36 lokata punktowa z rysunku

Magdalena Pachucy zdała na Politechnikę w Gliwicach
 - 39 lokata punktowa z rysunku,
zdała również na Politechnikę w Kielcach

Kinga Dorota Nowok zdała na Politechnikę w Gliwicach 
- 49 lokata punktowa z rysunku 

Piotr Jóźwiak 
zdał na Politechnikę w Gliwicach - 92 lokata punktowa z rysunku

Sara M. zdała na Politechnikę w Gliwicach
 - 114 lokata punktowa z rysunku 

Ewelina Pałka zdała na Politechnikę w Gliwicach
 - 118 lokata punktowa z rysunku

Asia Jonda zdała na Politechnikę w Gliwicach

Paulina Wiśniowska zdała na Politechnikę w Gliwicach


Dominika Pawłowska zdała na Politechnikę w Gliwicach


Wiktoria Białoskórska zdała na Politechnikę w Gliwicach


Ela Chmielarz zdała na Politechnikę we Wrocławiu - 676,9 punktów z egzaminu

Bartek Wiszniowski zdał na Politechnikę we Wrocławiu - 698,8 punktów z egzaminu


Wszystkim serdecznie gratulujemy!!

WYNIKI 2017

W TYM ROKU, TAK JAK W ZESZŁYM, WSZYSCY NASI UCZNIOWIE, KTÓRZY UCZĘSZCZALI DO NASZEJ PRACOWNI NA KURS NA ARCHITEKTURĘ, DOSTALI SIĘ NA STUDIA! 100% !!!

NA ARCHITEKTURĘ 
I URBANISTYKĘ ZDAŁO 11 OSÓB!

NA POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ DOSTAŁO SIĘ 10 OSÓB! 


POLITECHNIKA ŚLĄSKA:

Julia Reszkowska - 229.0  pkt - 8 miejsce !!

Bartosz Słomka - 222.4 pkt - 10 miejsce !

Julia Szczepaniec - 202.8 pkt - 16 miejsce

Mateusz Tchórzewski - 201.0 pkt - 18 miejsce

Natalia Żak195.2 pkt - 21 miejsce

Adrian Kałuża193.2 pkt - 22 miejsce

Ania Piątek - 172.4 pkt - 43 miejsce

Mateusz Ulrich151.6 pkt - 65 miejsce

Daniel Pietrwalski - 132.4 - 88 miejsce

Zuza Dąbrowska

 
POLITECHNIKA WARSZAWSKA: 

Mateusz Tchórzewski - 654 pkt z egzaminu

 
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA:

Julia Szczepaniec - 700 pkt z egzaminu

Mateusz Tchórzewski - 654 pkt z egzaminu

 
PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA W RACIBORZU:

Julia Osiak

Daniel Pietrwalski 

 
Gratulujemy wszystkim!!!


WYNIKI 2016

W TYM ROKU WSZYSCY NASI UCZNIOWIE, KTÓRZY UCZĘSZCZALI NA KURS NA ARCHITEKTURĘ I PODCHODZILI DO EGZAMINÓW, DOSTALI SIĘ NA STUDIA! 100% !!!


NA ARCHITEKTURĘ ZDAŁO 11 OSÓB!

NA POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ DOSTAŁO SIĘ 7 OSÓB!


Politechnika Śląska w Gliwicach - Architektura i Urbanistyka:


Maciek Czechowski - 222,8 pkt - 8 miejsce


Martyna Chylińska - 220,0 pkt - 10 miejsce


Michał Goliszewski – 220,0 pkt - 11 miejsce

Zuza Kuczmera – 202,4 pkt - 21 miejsce

Gosia Kurcjusz – 200,0 pkt -  22 miejsce


Ania Kurianowicz – 174,0 pkt - 46 miejsce


Wiktoria Ulidowska – 152,0 pkt - 73 miejsce


Politechnika Warszawska - Architektura i Urbanistyka: Gosia Kurcjiusz  - na 6 miejscu !!!


Politechnika Łódzka - Architektura i Urbanistyka: Kasia Baros


Martyna Chylińska zdała również na Architekturę i Urbanistykę w Poznaniu i w Gdańsku!!!


Maciek Czechowski zdał również na Architekturę i Urbanistykę we Wrocławiu!


Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu wydział Architektury Wnętrz:
Aga Szymonik - 4 miejsce, oraz Monika Szeląg - 9 miejsce !!!


Monika Szeląg dostała się również na Akademię Sztuk Pięknych do Krakowa na kierunek Architektura Wnętrz!!


Ania Białoskórska aplikowała i dostała się do trzech angielskich uczelni: Northumbria University w Newcastle na kierunek Architektura, i tam podejmie studia. Poza tym zdała również do Coventry University i Buckinghamshire University na Architekturę Wnętrz oraz do London Metropolitan University na Projektowanie i Architekturę Wnętrz (kierunek łączony)


WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY!

WYNIKI 2015

OSOBY  KTÓRE ZDAŁY NA WYDZIAŁ ARCHITEKTURY
POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ W GLIWICACH: 

ARCHITEKTURA I URBANISTYKA:

Ania Rusinowska
 
Zuzanna Binda

Bartek Tkocz

Kamil Lipski

Mateusz Śnieżek

ARCHITEKTURA WNĘTRZ:

Mirella Pawliczek

Paulina Praciak - AW w Gdańsku


PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA W RACIBORZU:

Patrycja Dapa


GRATULUJEMY !!

WYNIKI 2014

LISTA OSÓB KTÓRE W TYM ROKU ZDAŁY EGZAMINY NA WYDZIAŁ ARCHITEKTURY POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ W GLIWICACH: 

ARCHITEKTURA I URBANISTYKA:

Kulisa Marlena - 14 miejsce

Puchała Natalia 20 miejsce

Nagel Janek 43 miejsce

Derleta Eliza 62 miejsce

Szendzielorz Natalia 87 miejsce


ARCHITEKTURA WNĘTRZ

Wiewióra Dominika - 8 miejsce

Litwin Patryk - 19 miejsce

Czubasiewicz Angelika 26 miejsce


Kinga Zając na 2 miejscu! zdała na ARCHITEKTURĘ i URBANISTYKĘ na poznański UA!

 A także:


Klaudia Sorychta pomyślnie zdała egzamin wstępny
na Wydział ARCHITEKTURY i URBANISTYKI Politechniki Wrocławskiej.

Janek Nagiel zdał również na Wydział ARCHITEKTURY i URBANISTYKI Politechniki Krakowskiej na 13 miejscu!

Monika Marek zdała na ARCHITEKTURĘ WNĘTRZ na gdańską ASP!


GRATULUJEMY!!!

WYNIKI 2013

W tym roku z Pracowni UFFO na Architekturę i Urbanistykę na Politechnikę Śląską w Gliwicach dostały się 4 osoby:

Jakub Wizor -
7 miejsce

Elżbieta Płonka - 13 miejsce

Piotr Andrzejewski - 24 miejsce

Kacper Groń - 82 miejsce


Na Architekturę i Urbanistykę - Politechnika Opolska - dostali się Robert Boćko i Oliwier Siekierka

Na Architekturę Wnętrz na Politechnikę Śląską w Gliwicach dostały się 2 osoby:

Klaudia Małek
- 7 miejsce

oraz Justyna Kruk
- 11 miejsce

 
Gratulujemy!!!

WYNIKI 2012

Politechnika w Gliwicach:

Architektura Wnętrz


Karolina Skudło - 4 miejsce

Monika Młynarska - 7 miejsce

Aleksandra Slotosz - 8 miejsce

Bartosz Pokrywka - 11 miejsce


Architektura i Urbanistyka


Alicja Lachman - 33 miejsce

Helena Szewioła - 69 miejsce

Maciej Janik - 94 miejsce

Justyna Wojtaś - 119 miejsce


Gratulujemy!!

WYNIKI 2011

Politechnika Śląska:

Architektura Wnętrz:

Monika Somorowska - 3 miejsce

Karolina Gruszka - 6 miejsce

Maria Włodarz - 7 miejsce

Anita Tusińska - 11 miejsce

Patrycja Weber - 23 miejsce

Magdalena Zaremba - 27 miejsce

Aleksandra Pikuła - 28 miejsce

Marta Bohm - 29 miejsce

Wiktoria Kustal - 30 miejsce


Architektura i Urbanistyka:

Magdalena Kowal

Magdalena Niemiec

Adam Tenizbajew


Politechnika Wrocławska:

Marta Porombka oraz Sara Zapotoczna


Politechnika Krakowska:

Aleksandra Szmal


GRATULUJEMY !!!!

WYNIKI 2010

WYNIKI 2009

WYNIKI 2008

Tarnowskie Góry rysunek kurs rysunku Sosnowiec szkoła rysunku Katowice lekcje rysunku kurs rysunku Myszków kurs rysunku Warszawa architektura i urbanistyka Politechnika Śląska kurs rysunku Cieszyn przygotowanie na architekturę Gdańsk kurs rysunku Chorzów Wodzisław Śląski Katowice kurs rysunku na architekturę kurs przygotowawczy na architekturę Katowice Piekary Śląskie Chrzanów Politechnika Śląska w Gliwicach egzaminy na architekturę Zabrze kurs rysunku Gliwice kurs rysunku Wrocław kurs rysunku Rybnik kurs rysunku Knurów kurs przygotowawczy Bielsko Biała Częstochowa kurs rysunku Katowice Lubliniec kursy artystyczne Rybnik szkoła rysunku Gliwice Bytom szkoła rysunku Sosnowiec kurs rysunku Dąbrowa Górnicza kurs rysunku Żory kurs rysunku Mikołów pracownia rysunku kurs rysunku Kraków kurs rysunku Racibórz Czechowice Dziedzice kurs rysunku Zabrze Dąbrowa Górnicza Kędzierzyn Koźle architektura Rybnik rysunek techniczny Wydział Architektury Jastrzębie Zdrój Trzebinia Poznań kurs rysunku Jaworzno Mysłowiece kurs rysunku Olkusz kurs rysunku Gliwice kursy artystyczne kurs rysunku Tarnowskie Góry architektura wnętrz kurs rysunku Częstochowa Łódź http://uffo.info przygotowanie do egzaminów na architekturę kurs rysunku Tychy kurs rysunku Zawiercie kurs przygotowawczy na architekturę kurs rysunku Pszczyna Kraków kursy artystyczne Katowice kurs rysunku kurs rysunku architektonicznego kurs rysunku Wrocław Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach kurs rysunku architektonicznego kurs rysunku Będzin kurs rysunku Opole Strzelce Opolskie kurs rysunku Toszek kurs rysunku Sosnowiec Oświęcim lekcje rysunku architektonicznego Pracownia Uffo szkoła rysunku Zabrze kurs rysunku Zawiercie architektura wnętrz kurs rysunku Katowice Opole kurs rysunku Ruda Śląska kursy artystyczne Gliwice kurs rysunku Lubliniec kurs na architekturę architektura krajobrazu
© 2021 - PRACOWNIA UFFO - KURS RYSUNKU

PRACOWNIA GLIWICE 
ul. Zwycięstwa 36 /1 I piętro

PRACOWNIA KATOWICE 
ul. Dworcowa 13 / 4 III piętro

tel. 607 453 022, 603 669 401