KURS RYSUNKU ARCHITEKTURA

WYNIKI EGZAMININÓW NA ARCHITEKTURĘ 2022


POLITECHNIKA ŚLĄSKA


Jakub Bański zdał na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach  2 miejsce238.8  pkt.
(162 pkt. za etap praktyczny )

Michał Klim zdał na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach  12 miejsce 213.6 pkt.
( 138 pkt. za etap praktyczny )


Justyna Szweda zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach  15 miejsce 210 pkt. 
( 136 pkt. za etap praktyczny )

Paulina Kucza zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 17 miejsce 208 pkt.
( 140 pkt. za etap praktyczny )

Anna Stephan zdała na Politechnikę w Gliwicach – 18 miejsce 205.6 pkt.
( 172 pkt. za etap praktyczny )

Lena Nawrat  zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 26 miejsce 198 pkt.
( 128 pkt. za etap praktyczny )

Weronika Przybylak zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 37 miejsce 189.2 pkt.
( 126 pkt. za etap praktyczny )

Zofia Dziula zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 39 miejsce 188 pkt.
( 106 pkt. za etap praktyczny )

Aleksander Hosumbek zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 63 miejsce 177.6 pkt.
( 116 pkt. za etap praktyczny )

Marta Werwińska zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 77 miejsce 170 pkt.
( 76 pkt. za etap praktyczny )

Julia Kurek zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 82 miejsce 169.2 pkt.
( 96 pkt. za etap praktyczny )

Grzegorz Sygiet zdał na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 82 miejsce 169.2 pkt.
( 92 pkt. za etap praktyczny )

Aleksandra Babiuk zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 86 miejsce 168.0 pkt.
( 106 pkt. za etap praktyczny )

Kinga Gałązka zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 110 miejsce 159.6 pkt.
( 108 pkt. za etap praktyczny )

Greta Moskalewicz zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 120 miejsce 156 pkt.
( 56 pkt. za etap praktyczny )

Julia Zawisza zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 129 miejsce 152.8 pkt.
( 118 pkt. za etap praktyczny )

Aleksandra Leszczyńska zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 152 miejsce 151.2 pkt.
( 56 pkt. za etap praktyczny )

Martyna Maziarz zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 159 miejsce 146.8 pkt.
( 66 pkt. za etap praktyczny )

Mateusz Gral zdał na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 173 miejsce 140.8 pkt.
( 126 pkt. za etap praktyczny )

Jessica Napiórkowska zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 175 miejsce 140 pkt.
( 94 
pkt. za etap praktyczny )

Zofia Kaczmarek zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 186 miejsce 136.4 pkt.
( 78 pkt. za etap praktyczny )

Natalia Szwoba zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 191 miejsce 134.4 pkt.
( 66 pkt. za etap praktyczny )

Julia Faron zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 193 miejsce 132.8 pkt.
( 116 pkt. za etap praktyczny )

Emilia Pater zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 210 miejsce 128 pkt.
( 108 pkt. za etap praktyczny )

Michał Głąb zdał na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 215 miejsce 125.6 pkt.
( 66 pkt. za etap praktyczny )

Małgorzata Skiba zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 218 miejsce 125.2 pkt.
( 56 pkt. za etap praktyczny )

Julia Nowak zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 221 miejsce 124.8 pkt.
( 71 pkt. za etap praktyczny )

Michał Kowalski zdał na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 238 miejsce 119.8 pkt.
( 64 pkt. za etap praktyczny )

Natalia Zięta zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 253 miejsce 113.6 pkt.
( 62 pkt. za etap praktyczny )

Kaja Gwiaździńska zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 275 miejsce 105.6 pkt.
( 78 pkt. za etap praktyczny )

Zuzanna Sichma zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 285 miejsce 102.4 pkt.
( 80 pkt. za etap praktyczny )

 

 

 GRATULUJEMY!!







WYNIKI 2021

W TYM ROKU UCZNIOWIE, KTÓRZY PRZYGOTOWYWALI SIĘ DO EGZAMINÓW W NASZEJ PRACOWNI, DOSTALI SIĘ NA :
ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ / ZDAŁY 
43 OSOBY!

POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ / DOSTAŁO SIĘ 40 OSÓB!

1/4 WSZYSTKICH OSÓB, KTÓRE ZDAŁY W TYM ROKU NA ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ DO GLIWIC, JEST Z PRACOWNI UFFO !! 


ARCHITEKTURA WNĘTRZ POLITECHNIKA ŚLĄSKA


Wiktoria Grabarczyk - 1 miejsce

Alicja Kotowska - 43 miejsce



POLITECHIKA WARSZAWSKA

Julia Stachura - 5 miejsce

Maja Zając - 22 miejsce 5 miejsce

Hania Kamińska - 23 miejsce



POLITECHNIKA POZNAŃSKA

Milena Jazienicka



POLITECHNIKA SZCZECIŃSKA

Aleksandra Burakowska - 45 miejsce



POLITECHNIKA ŚLĄSKA


Hanna Ditmer zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach  1 miejsce 272.2 pkt. - otrzymała "ZŁOTY INDEKS" !!!
( 189 pkt. za etap praktyczny )

Michał Szojda
 zdał na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach  9 miejsce 224.4 pkt.
( 148 pkt. za etap praktyczny )


Aleksandra Kania 
zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach  12 miejsce 218.4 pkt. 
( 150 pkt. za etap praktyczny )

Kalina Wróbel 
zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 18 miejsce 207.8 pkt.
( 129 pkt. za etap praktyczny )

Martyna Kuberska
 zdała na Politechnikę w Gliwicach – 24 miejsce 203.2 pkt.
( 160 pkt. za etap praktyczny )

Marta Winnicka zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 35 miejsce 192.6 pkt.
( 113 pkt. za etap praktyczny )

Aleksandra Kupczyk zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 39 miejsce 189.6 pkt.
( 114 pkt. za etap praktyczny )

Dominika Szymonek zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 50 miejsce 182.0 pkt.
( 104 pkt. za etap praktyczny )

Hanna Kamińska zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 55 miejsce 180.8 pkt.
( 142 pkt. za etap praktyczny )

Magdalena Czapla zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 59 miejsce 178.4 pkt.
( 110 pkt. za etap praktyczny )

Gloria Kosiek zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 71 miejsce 171.6 pkt.
( 146 pkt. za etap praktyczny )

Zuzia Piechaczek zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 74 miejsce 169.2 pkt.
( 108 pkt. za etap praktyczny )

Karolina Kaleta zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 77 miejsce 167.0 pkt.
( 85 pkt. za etap praktyczny )

Łukasz Kurczabiński zdał na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 79 miejsce 165.6 pkt.
( 96 pkt. za etap praktyczny )

Kinga Sowa zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 80 miejsce 165 pkt.
( 125 pkt. za etap praktyczny )


Maja Szenkowska 
zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 81 miejsce 164.8 pkt.
( 106 pkt. za etap praktyczny )

Natalia Stychno zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 82 miejsce 164.0 pkt.
( 106 pkt. za etap praktyczny )


Dominika Batko 
zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 92 miejsce 160.0 pkt.
( 100 pkt. za etap praktyczny )

Julia Pisarek zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 92 miejsce 160.0 pkt.
( 136 pkt. za etap praktyczny )

Sonia Wierzejska zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 95 miejsce 158.2 pkt.
( 143
pkt. za etap praktyczny )

Aleksandra Niemiec zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 97 miejsce 157.6 pkt.
( 110 pkt. za etap praktyczny )

Wiktoria Kasperek zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 103 miejsce 153.4 pkt.
( 99 pkt. za etap praktyczny )

Kamil Kowalski zdał na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 110 miejsce 147.8 pkt.
( 101 pkt. za etap praktyczny )

Monika Brol zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 114 miejsce 146.6 pkt.
( 82 pkt. za etap praktyczny )

Krzysztof Kłapkowski zdał na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 118 miejsce 144.8 pkt.
( 94 pkt. za etap praktyczny )

Krzysztof Braszczok zdał na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 121 miejsce 143.3 pkt.
( 65 pkt. za etap praktyczny )

Tymoteusz Goleśny zdał na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach – 125 miejsce 142.2 pkt.
( 65 pkt. za etap praktyczny )

Julia Stachura zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach 

Daria Święch
 zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach 

Bartosz Piątek
 zdał na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach 

Filip Sporek
 zdał na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach 

Natalia Wzientek
 zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach 

Milena Jazienicka zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach

Anna Karasiewicz zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach

Ada Woźniak zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach  

Dawid Bierzyński zdał na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach 

Alicja Kapera zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach 

Kinga Włodyka zdała na Architekturę i Urbanistykę w Gliwicach



GRATULUJEMY!!

 

WYNIKI 2020

Architektura Wnętrz Politechnika Śląska


Julka Kuliś - 1 miejsce

Ewelina Strzemińska
   

   

Architektura i Urbanistyka Politechnika Śląska


Julia Koj - 221.8

Błażej Mól - 210.4

Renia Hajduk - 195.8

Michał Fabian - 192.4

Wiktoria Szlauer - 191.8

Oliwia Zembaty - 191.6

Hania Jodłowska - 174

Ewelina Strzemińska - 166.6

Paulina Mika - 144.4



Wszystkim gratulujemy!!

WYNIKI 2019

 

 

W TYM ROKU WSZYSCY NASI UCZNIOWIE, KTÓRZY PRZYGOTOWYWALI SIĘ DO EGZAMINÓW W NASZEJ PRACOWNI, DOSTALI SIĘ NA STUDIA! 

NA ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ ZDAŁO 22 OSOBY!

NA POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ DOSTAŁO SIĘ 19 OSÓB!


1/6
 WSZYSTKICH OSÓB, KTÓRE ZDAŁY 
W TYM ROKU NA
ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ DO GLIWIC, JEST Z PRACOWNI UFFO !! 
 

Piotr Kulik  zdał na Politechnikę w Opolu - 4 miejsce

Zuzanna Głąb zdała na Politechnikę w Gliwicach - 9 miejsce

Dorota Czypionka  zdała na Politechnikę w Gliwicach - 10 miejsce

Madzia Nuckowska  zdała na Politechnikę w Gliwicach - 21 miejsce

Beti Kobiałko zdała na Politechnikę w Gliwicach - 23 miejsce

Wiktoria Pióro zdała na Politechnikę w Gliwicach - 24 miejsce

Zuzanna Krzyśka  zdała na Politechnikę w Gliwicach - 41 miejsce

Agnieszka Chudzińska  zdała na Politechnikę w Gliwicach - 54 miejsce

Kasia Kędziorczyk  zdała na Politechnikę w Gliwicach - 57 miejsce

Magdalena Gralińska  zdała na Politechnikę w Gliwicach - 58 miejsce

Marcin Jaceńciuk  zdał na Politechnikę w Gliwicach - 60 miejsce

Franek Sprung zdał na Politechnikę w Gliwicach - 61 miejsce

Jacek Ciężki  zdał na Politechnikę w Gliwicach - 63 miejsce

Ewelina Bielas  zdała na Politechnikę w Gliwicach - 66 miejsce

Ala Nadziakiewicz  zdała na Politechnikę w Gliwicach - 70 miejsce

Agata Kołodziej  zdała na Politechnikę w Gliwicach - 73 miejsce

Irma Mercik zdała na Politechnikę w Gliwicach 

Wiktoria Krawczyk zdała na Politechnikę w Gliwicach 

Piotr Kulik  zdał na Politechnikę w Gliwicach 

Przemek Cyran zdał na Politechnikę w Gliwicach 

Weronika Ciosek zdała na Politechnikę we Wrocławiu 

Wiktoria Smal  zdała na Politechnikę we Wrocławiu 

Julia Hojarska zdała na PWSZ w Raciborzu


Gratulujemy!!!

 

WYNIKI 2018

W TYM ROKU, TAK JAK W ZESZŁYM, WSZYSCY NASI UCZNIOWIE, KTÓRZY PRZYGOTOWYWALI SIĘ DO EGZAMINÓW W NASZEJ PRACOWNI, DOSTALI SIĘ NA STUDIA! 100% !!! 

NA ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ ZDAŁO 16 OSÓB!

NA POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ DOSTAŁO SIĘ 14 OSÓB!



Wiola Marciszewska zdała na Politechnikę w Gliwicach - lokata punktowa z rysunku

Agata Huńka zdała na Politechnikę w Gliwicach
 - 7 lokata punktowa z rysunku

Marcin Klyta zdał na Politechnikę w Gliwicach - 10 lokata punktowa z rysunku

Olga Mrozek zdała na Politechnikę w Gliwicach
- 16 lokata punktowa z rysunku,

zdała również na Politechnikę w Warszawie

Szczybyło Dawid zdał na Politechnikę w Gliwicach - 36 lokata punktowa z rysunku

Magdalena Pachucy zdała na Politechnikę w Gliwicach
 - 39 lokata punktowa z rysunku,
zdała również na Politechnikę w Kielcach

Kinga Dorota Nowok zdała na Politechnikę w Gliwicach 
- 49 lokata punktowa z rysunku 

Piotr Jóźwiak 
zdał na Politechnikę w Gliwicach - 92 lokata punktowa z rysunku

Sara M. zdała na Politechnikę w Gliwicach
 - 114 lokata punktowa z rysunku 

Ewelina Pałka zdała na Politechnikę w Gliwicach
 - 118 lokata punktowa z rysunku

Asia Jonda zdała na Politechnikę w Gliwicach

Paulina Wiśniowska zdała na Politechnikę w Gliwicach


Dominika Pawłowska zdała na Politechnikę w Gliwicach


Wiktoria Białoskórska zdała na Politechnikę w Gliwicach


Ela Chmielarz zdała na Politechnikę we Wrocławiu - 676,9 punktów z egzaminu

Bartek Wiszniowski zdał na Politechnikę we Wrocławiu - 698,8 punktów z egzaminu


Wszystkim serdecznie gratulujemy!!

WYNIKI 2017

W TYM ROKU, TAK JAK W ZESZŁYM, WSZYSCY NASI UCZNIOWIE, KTÓRZY UCZĘSZCZALI DO NASZEJ PRACOWNI NA KURS NA ARCHITEKTURĘ, DOSTALI SIĘ NA STUDIA! 100% !!!

NA ARCHITEKTURĘ 
I URBANISTYKĘ ZDAŁO 11 OSÓB!

NA POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ DOSTAŁO SIĘ 10 OSÓB! 


POLITECHNIKA ŚLĄSKA:

Julia Reszkowska - 229.0  pkt - 8 miejsce !!

Bartosz Słomka - 222.4 pkt - 10 miejsce !

Julia Szczepaniec - 202.8 pkt - 16 miejsce

Mateusz Tchórzewski - 201.0 pkt - 18 miejsce

Natalia Żak195.2 pkt - 21 miejsce

Adrian Kałuża193.2 pkt - 22 miejsce

Ania Piątek - 172.4 pkt - 43 miejsce

Mateusz Ulrich151.6 pkt - 65 miejsce

Daniel Pietrwalski - 132.4 - 88 miejsce

Zuza Dąbrowska

 
POLITECHNIKA WARSZAWSKA: 

Mateusz Tchórzewski - 654 pkt z egzaminu

 
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA:

Julia Szczepaniec - 700 pkt z egzaminu

Mateusz Tchórzewski - 654 pkt z egzaminu

 
PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA W RACIBORZU:

Julia Osiak

Daniel Pietrwalski 

 
Gratulujemy wszystkim!!!


WYNIKI 2016

W TYM ROKU WSZYSCY NASI UCZNIOWIE, KTÓRZY UCZĘSZCZALI NA KURS NA ARCHITEKTURĘ I PODCHODZILI DO EGZAMINÓW, DOSTALI SIĘ NA STUDIA! 100% !!!


NA ARCHITEKTURĘ ZDAŁO 11 OSÓB!

NA POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ DOSTAŁO SIĘ 7 OSÓB!


Politechnika Śląska w Gliwicach - Architektura i Urbanistyka:


Maciek Czechowski - 222,8 pkt - 8 miejsce


Martyna Chylińska - 220,0 pkt - 10 miejsce


Michał Goliszewski – 220,0 pkt - 11 miejsce

Zuza Kuczmera – 202,4 pkt - 21 miejsce

Gosia Kurcjusz – 200,0 pkt -  22 miejsce


Ania Kurianowicz – 174,0 pkt - 46 miejsce


Wiktoria Ulidowska – 152,0 pkt - 73 miejsce


Politechnika Warszawska - Architektura i Urbanistyka: Gosia Kurcjiusz  - na 6 miejscu !!!


Politechnika Łódzka - Architektura i Urbanistyka: Kasia Baros


Martyna Chylińska zdała również na Architekturę i Urbanistykę w Poznaniu i w Gdańsku!!!


Maciek Czechowski zdał również na Architekturę i Urbanistykę we Wrocławiu!


Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu wydział Architektury Wnętrz:
Aga Szymonik - 4 miejsce, oraz Monika Szeląg - 9 miejsce !!!


Monika Szeląg dostała się również na Akademię Sztuk Pięknych do Krakowa na kierunek Architektura Wnętrz!!


Ania Białoskórska aplikowała i dostała się do trzech angielskich uczelni: Northumbria University w Newcastle na kierunek Architektura, i tam podejmie studia. Poza tym zdała również do Coventry University i Buckinghamshire University na Architekturę Wnętrz oraz do London Metropolitan University na Projektowanie i Architekturę Wnętrz (kierunek łączony)


WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY!

WYNIKI 2015

OSOBY  KTÓRE ZDAŁY NA WYDZIAŁ ARCHITEKTURY
POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ W GLIWICACH: 

ARCHITEKTURA I URBANISTYKA:

Ania Rusinowska
 
Zuzanna Binda

Bartek Tkocz

Kamil Lipski

Mateusz Śnieżek

ARCHITEKTURA WNĘTRZ:

Mirella Pawliczek

Paulina Praciak - AW w Gdańsku


PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA W RACIBORZU:

Patrycja Dapa


GRATULUJEMY !!

WYNIKI 2014

LISTA OSÓB KTÓRE W TYM ROKU ZDAŁY EGZAMINY NA WYDZIAŁ ARCHITEKTURY POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ W GLIWICACH: 

ARCHITEKTURA I URBANISTYKA:

Kulisa Marlena - 14 miejsce

Puchała Natalia 20 miejsce

Nagel Janek 43 miejsce

Derleta Eliza 62 miejsce

Szendzielorz Natalia 87 miejsce


ARCHITEKTURA WNĘTRZ

Wiewióra Dominika - 8 miejsce

Litwin Patryk - 19 miejsce

Czubasiewicz Angelika 26 miejsce


Kinga Zając na 2 miejscu! zdała na ARCHITEKTURĘ i URBANISTYKĘ na poznański UA!

 A także:


Klaudia Sorychta pomyślnie zdała egzamin wstępny
na Wydział ARCHITEKTURY i URBANISTYKI Politechniki Wrocławskiej.

Janek Nagiel zdał również na Wydział ARCHITEKTURY i URBANISTYKI Politechniki Krakowskiej na 13 miejscu!

Monika Marek zdała na ARCHITEKTURĘ WNĘTRZ na gdańską ASP!


GRATULUJEMY!!!

WYNIKI 2013

W tym roku z Pracowni UFFO na Architekturę i Urbanistykę na Politechnikę Śląską w Gliwicach dostały się 4 osoby:

Jakub Wizor -
7 miejsce

Elżbieta Płonka - 13 miejsce

Piotr Andrzejewski - 24 miejsce

Kacper Groń - 82 miejsce


Na Architekturę i Urbanistykę - Politechnika Opolska - dostali się Robert Boćko i Oliwier Siekierka

Na Architekturę Wnętrz na Politechnikę Śląską w Gliwicach dostały się 2 osoby:

Klaudia Małek
- 7 miejsce

oraz Justyna Kruk
- 11 miejsce

 
Gratulujemy!!!

WYNIKI 2012

Politechnika w Gliwicach:

Architektura Wnętrz


Karolina Skudło - 4 miejsce

Monika Młynarska - 7 miejsce

Aleksandra Slotosz - 8 miejsce

Bartosz Pokrywka - 11 miejsce


Architektura i Urbanistyka


Alicja Lachman - 33 miejsce

Helena Szewioła - 69 miejsce

Maciej Janik - 94 miejsce

Justyna Wojtaś - 119 miejsce


Gratulujemy!!

WYNIKI 2011

Politechnika Śląska:

Architektura Wnętrz:

Monika Somorowska - 3 miejsce

Karolina Gruszka - 6 miejsce

Maria Włodarz - 7 miejsce

Anita Tusińska - 11 miejsce

Patrycja Weber - 23 miejsce

Magdalena Zaremba - 27 miejsce

Aleksandra Pikuła - 28 miejsce

Marta Bohm - 29 miejsce

Wiktoria Kustal - 30 miejsce


Architektura i Urbanistyka:

Magdalena Kowal

Magdalena Niemiec

Adam Tenizbajew


Politechnika Wrocławska:

Marta Porombka oraz Sara Zapotoczna


Politechnika Krakowska:

Aleksandra Szmal


GRATULUJEMY !!!!

WYNIKI 2010

WYNIKI 2009

WYNIKI 2008

Tarnowskie Góry Politechnika Śląska w Gliwicach kurs przygotowawczy na architekturę Katowice przygotowanie na architekturę kurs rysunku Wrocław Wodzisław Śląski rysunek kurs rysunku Gliwice szkoła rysunku Katowice kurs rysunku Sosnowiec Dąbrowa Górnicza Zabrze pracownia rysunku lekcje rysunku kurs rysunku Chorzów kurs rysunku Opole kurs rysunku Gliwice Wydział Architektury kurs rysunku Knurów kurs rysunku Zawiercie kurs rysunku Lubliniec kurs rysunku Wrocław architektura krajobrazu egzaminy na architekturę Bytom przygotowanie do egzaminów na architekturę rysunek techniczny Trzebinia kurs rysunku architektonicznego kurs rysunku Rybnik kurs rysunku Zawiercie Łódź Rybnik Opole kurs rysunku Ruda Śląska kurs przygotowawczy na architekturę kurs rysunku Katowice kurs rysunku Racibórz kurs rysunku Toszek kurs rysunku Tychy kurs rysunku architektonicznego lekcje rysunku architektonicznego kurs rysunku Zabrze szkoła rysunku Gliwice kurs rysunku Olkusz Politechnika Śląska Jastrzębie Zdrój kurs rysunku Pszczyna kurs rysunku Mikołów kurs rysunku Tarnowskie Góry kurs rysunku Warszawa Mysłowiece architektura wnętrz Gdańsk kurs rysunku Jaworzno kurs rysunku Będzin kurs rysunku Dąbrowa Górnicza Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach architektura i urbanistyka kurs przygotowawczy Pracownia Uffo kurs rysunku na architekturę kursy artystyczne Czechowice Dziedzice szkoła rysunku Sosnowiec http://uffo.info Kędzierzyn Koźle kurs rysunku Sosnowiec Kraków Oświęcim kurs rysunku Cieszyn szkoła rysunku Zabrze Katowice Częstochowa Lubliniec Poznań architektura kurs rysunku Strzelce Opolskie Chrzanów Piekary Śląskie kurs rysunku Katowice kurs na architekturę kursy artystyczne Rybnik architektura wnętrz kurs rysunku Żory kurs rysunku Kraków kurs rysunku Myszków kursy artystyczne Gliwice kursy artystyczne Katowice Bielsko Biała kurs rysunku Częstochowa
© 2021 - PRACOWNIA UFFO - KURS RYSUNKU

PRACOWNIA GLIWICE 
ul. Zwycięstwa 36 /1 I piętro

PRACOWNIA KATOWICE 
ul. Dworcowa 13 / 4 III piętro

tel. 607 453 022, 603 669 401