KURS RYSUNKU NA ARCHITEKTURĘ
PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW

ZAPRASZAMY NA WYKŁADY I ĆWICZENIA Z MATEMATYKI


Zapraszamy na zajęcia z matematyki przygotowujące do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym jako niezbędnego elementu przygotowania do egzaminów na Architekturę!
 

Zapraszamy wszystkich przygotowujących się do egzaminów na Architekturę i Urbanistykę, na zajęcia z Matematyki.
Zajęcia organizacyjne skierowane są do wszystkich, tych którzy już zdecydowali o dodatkowych zajęciach z matematyki i do tych którzy jeszcze się wahają lub nie brali ich dotychczas pod uwagę!

Zajęcia prowadzi Bartłomiej Pawlik, matematyk, doktorant na Wydziale Matematyki Stosowanej Politechniki Śląskiej. Studia magisterskie na kierunku Matematyka Teoretyczna ukończył z wyróżnieniem.  Autor kilku wykładów popularnonaukowych o tematyce matematycznej. Od 2012 roku w ramach studiów doktoranckich pracownik dydaktyczny na Politechnice Śląskiej.
Od 2005 roku z sukcesami udziela korepetycji z matematyki na wszystkich poziomach kształcenia.Zawiercie Wrocław kurs rysunku Gliwice architektura wnętrz Warszawa Lubliniec Dąbrowa Górnicza Cieszyn Rybnik Oświęcim kurs przygotowawczy na architekturę Jastrzębie Zdrój lekcje rysunku architektonicznego lekcje rysunku Opole Jaworzno Czechowice Dziedzice Będzin Toszek architektura krajobrazu Pszczyna Gdańsk Gliwice rysunek murale Kraków Myszków kurs przygotowawczy graffiti Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach kurs rysunku na architekturę Piekary Śląskie kurs rysunku Częstochowa Zabrze Bielsko Biała Tychy Wydział Architektury Olkusz Strzelce Opolskie kurs rysunku Zawiercie Sosnowiec Chorzów kurs rysunku Katowice Kędzierzyn Koźle architektura kurs rysunku Opole kurs rysunku Zabrze Tarnowskie Góry Knurów Pracownia Uffo Mysłowiece kurs rysunku Dąbrowa Górnicza Politechnika Śląska kurs rysunku Sosnowiec Poznań kurs rysunku Rybnik Częstochowa Wrocław Trzebinia Łódź architektura i urbanistyka Chrzanów przygotowanie do egzaminów na architekturę Katowice kurs na architekturę Żory Politechnika Śląska w Gliwicach Ruda Śląska kurs rysunku Lubliniec kurs rysunku Racibórz Wodzisław Śląski egzaminy na architekturę kurs rysunku Kraków Mikołów Bytom