KURS NA ARCHITEKTURĘ

RODZAJE I CENY ZAJĘĆ

___________________________________________________________________________
OPCJA PODSTAWOWA - 250 ZŁ/MIESIĄC

 - rysunek 4 godziny w tygodniu
___________________________________________________________________________
OPCJA ROZSZERZONA - 350 ZŁ/MIESIĄC

- rysunek 4 godziny w tygodniu + matematyka 2 godziny w tygodniu
___________________________________________________________________________
+
dodatkowe godziny rysunku w innych grupach
+ tyle godzin rysunku
ile zdołasz wypracować w czasie wolnym w pracowni!!!

___________________________________________________________________________W ramach Kursu przygotowawczego na Architekturę proponujemy:


-   rysunek w ołówku
-   geometria rysunkowa
-  
kompozycja przestrzenna - modelowanie przestrzenne - papieroplastyka
-   zajęcia z kreatywności rysunkowej, szkice koncepcyjne, ilustracja projektowa (dizajn)
-   tematy zadań indywidualnie dopasowane w zależności od kierunku studiów
(architektura historyczna, architektura nowoczesna i futurystyczna, detal architektoniczny, zagospodarowanie przestrzeni, zieleń, monument, forma przemysłowa, logotyp, plakat)
-  matematyka - przygotowanie do matury - na egzaminie oprócz punktacji zadań praktycznych, punktowana jest także matura z matematyki!!!

___________________________________________________________________________

   
Rysunek

W zajęciach z rysunku oprócz rysowania w swojej grupie dodatkowo można uczestniczyć we wszystkich grupach!!! Jeżeli masz czas i chęć możesz przychodzić rysować tyle razy ile jest grup rysunkowych!

W pracowni można rysować poza zajęciami przez cały czas kiedy pracownia jest otwarta!
Także w godzina przedpołudniowych w tygodniu!!
  Matematyka    

Zajęcia przygotowujące do matury z matematyki są bardzo ważną częścią przygotowania do egzaminów na Architekturę!!! Matura z matematyki wlicza się do punktacji egzaminu na studia! Jeżeli chcesz aby twoje przygotowanie u nas było pełne, weź pod uwagę opcję rozszerzoną o wykłady  matematyki, które prowadzi u nas Bartłomiej Pawlik, matematyk, doktorant na Wydziale Matematyki Stosowanej Politechniki Śląskiej.  Grupa zaawansowana 

Dodatkowe zajęcia  w grupie zaawansowanej przeznaczone są dla osób wyróżniających się w pracy rysunkowej. i posiadających już znaczne umiejętności warsztatowe. Osoby kwalifikujące się do korzystania z zajęć w tej grupie wskazują prowadzący zajęcia.
  Zajęcia intensywne 


Dodatkowe, zajęcia intensywne, dla osób zdających w tym roku egzaminy, odbywają się od poniedziałku do piątku. Ruszają od maja i trwają do samych egzaminów.  Konsultacje  

Wszystkie konsultacje bezpłatne! Zapraszamy na konsultacje prac również osoby z poza pracowni.

 

Tarnowskie Góry Strzelce Opolskie Chorzów Olkusz kurs rysunku Czechowice Dziedzice kurs rysunku Kraków Warszawa kurs rysunku Częstochowa kurs rysunku Katowice Wodzisław Śląski Żory Częstochowa Chrzanów Toszek architektura architektura wnętrz Zawiercie Poznań rysunek kurs na architekturę Wrocław kurs rysunku Zawiercie Piekary Śląskie kurs przygotowawczy Jastrzębie Zdrój kurs rysunku Lubliniec Politechnika Śląska Kędzierzyn Koźle Knurów architektura krajobrazu Lubliniec kurs rysunku Sosnowiec egzaminy na architekturę kurs rysunku na architekturę kurs rysunku Gliwice Jaworzno kurs rysunku Opole Katowice Mikołów Dąbrowa Górnicza kurs rysunku Dąbrowa Górnicza Trzebinia Łódź Bielsko Biała Bytom Gdańsk architektura i urbanistyka Oświęcim kurs przygotowawczy na architekturę Będzin Pracownia Uffo murale Kraków kurs rysunku Rybnik Mysłowiece przygotowanie do egzaminów na architekturę lekcje rysunku Pszczyna Opole Wydział Architektury graffiti lekcje rysunku architektonicznego Sosnowiec Ruda Śląska Gliwice Cieszyn Rybnik Politechnika Śląska w Gliwicach Myszków Wrocław kurs rysunku Zabrze Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach Racibórz Zabrze Tychy