KURS NA ARCHITEKTURĘ

RODZAJE I CENY ZAJĘĆ

__________________________________________________________________________
OPCJA PODSTAWOWA - 250 ZŁ/MIESIĄC

 - rysunek 4 godziny w tygodniu
___________________________________________________________________
OPCJA ROZSZERZONA - 350 ZŁ/MIESIĄC

- rysunek 4 godziny w tygodniu + matematyka 2 godziny w tygodniu
___________________________________________________________________
+
dodatkowe godziny rysunku w innych grupach
+ tyle godzin rysunku
ile zdołasz wypracować w czasie wolnym w pracowni!!!
+ zajęcia intensywne przed egzaminami ( cały czerwiec )
___________________________________________________________________

Numer konta do wpłat za zajęcia 90 1020 2401 0000 0802 0182 5835

W roku szkolnym 2018/19 ruszamy także z zajęciami w naszej nowej pracowni w Katowicach przy ul. Dworcowej 13 - III piętro. Zapraszamy!


W ramach Kursu przygotowawczego na Architekturę proponujemy:


-   rysunek w ołówku
-   geometria rysunkowa
-  
kompozycja przestrzenna - modelowanie przestrzenne - papieroplastyka
-   zajęcia z kreatywności rysunkowej, szkice koncepcyjne, ilustracja projektowa (dizajn)
-   tematy zadań indywidualnie dopasowane w zależności od kierunku studiów
(architektura historyczna, architektura nowoczesna i futurystyczna, detal architektoniczny, zagospodarowanie przestrzeni, zieleń, monument, forma przemysłowa, logotyp, plakat)
-  matematyka - przygotowanie do matury - na egzaminie oprócz punktacji zadań praktycznych, punktowana jest także matura z matematyki!!!

__________________________________________________________________________

   
Rysunek

W zajęciach z rysunku oprócz rysowania w swojej grupie dodatkowo można uczestniczyć we wszystkich grupach!!! Jeżeli masz czas i chęć możesz przychodzić rysować tyle razy ile jest grup rysunkowych!

W pracowni można rysować poza zajęciami przez cały czas kiedy pracownia jest otwarta!
Także w godzina przedpołudniowych w tygodniu!!
  Matematyka    

Zajęcia przygotowujące do matury z matematyki są bardzo ważną częścią przygotowania do egzaminów na Architekturę!!! Matura z matematyki wlicza się do punktacji egzaminu na studia! Jeżeli chcesz aby twoje przygotowanie u nas było pełne, weź pod uwagę opcję rozszerzoną o wykłady  matematyki, które prowadzi u nas Bartłomiej Pawlik, matematyk, doktorant na Wydziale Matematyki Stosowanej Politechniki Śląskiej.  Grupa zaawansowana 

Dodatkowe zajęcia  w grupie zaawansowanej przeznaczone są dla osób wyróżniających się w pracy rysunkowej. i posiadających już znaczne umiejętności warsztatowe. Osoby kwalifikujące się do korzystania z zajęć w tej grupie wskazują prowadzący zajęcia.
  Zajęcia intensywne 


Dodatkowe, zajęcia intensywne, dla osób zdających w tym roku egzaminy, odbywają się od poniedziałku do piątku. Ruszają od maja i trwają do samych egzaminów.  Konsultacje  

Wszystkie konsultacje bezpłatne! Zapraszamy na konsultacje prac również osoby z poza pracowni.

 

Chorzów rysunek Gdańsk architektura i urbanistyka Zabrze kurs na architekturę architektura krajobrazu Politechnika Śląska w Gliwicach Sosnowiec architektura murale Wodzisław Śląski Trzebinia Olkusz kurs rysunku Rybnik Pszczyna Gliwice kurs rysunku Dąbrowa Górnicza Oświęcim Piekary Śląskie Dąbrowa Górnicza Toszek Kraków Czechowice Dziedzice architektura wnętrz Politechnika Śląska Mikołów Katowice lekcje rysunku architektonicznego Knurów kurs rysunku Częstochowa Pracownia Uffo Jastrzębie Zdrój kurs rysunku Kraków kurs przygotowawczy kurs rysunku Sosnowiec Racibórz Mysłowiece Jaworzno Zawiercie Będzin lekcje rysunku Kędzierzyn Koźle Lubliniec kurs przygotowawczy na architekturę Opole graffiti kurs rysunku Gliwice Warszawa Wrocław kurs rysunku Częstochowa Wrocław przygotowanie do egzaminów na architekturę Strzelce Opolskie Myszków Wydział Architektury Poznań kurs rysunku Zabrze Łódź Chrzanów Tarnowskie Góry kurs rysunku Opole Rybnik egzaminy na architekturę Tychy kurs rysunku Katowice Cieszyn Bytom Bielsko Biała kurs rysunku na architekturę Ruda Śląska Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach kurs rysunku Lubliniec Żory kurs rysunku Zawiercie