KURS NA ARCHITEKTURĘ

RODZAJE I CENY ZAJĘĆ

__________________________________________________________________________
OPCJA PODSTAWOWA - 250 ZŁ/MIESIĄC

 - rysunek 4 godziny w tygodniu
___________________________________________________________________
OPCJA ROZSZERZONA - 350 ZŁ/MIESIĄC

- rysunek 4 godziny w tygodniu + matematyka 2 godziny w tygodniu
___________________________________________________________________
+
dodatkowe godziny rysunku w innych grupach
+ tyle godzin rysunku
ile zdołasz wypracować w czasie wolnym w pracowni!!!
+ zajęcia intensywne przed egzaminami ( cały czerwiec )
___________________________________________________________________

Numer konta do wpłat za zajęcia 90 1020 2401 0000 0802 0182 5835

W roku szkolnym 2018/19 ruszamy także z zajęciami w naszej nowej pracowni w Katowicach przy ul. Dworcowej 13 - III piętro. Zapraszamy!


W ramach Kursu przygotowawczego na Architekturę proponujemy:


-   rysunek w ołówku
-   geometria rysunkowa
-  
kompozycja przestrzenna - modelowanie przestrzenne - papieroplastyka
-   zajęcia z kreatywności rysunkowej, szkice koncepcyjne, ilustracja projektowa (dizajn)
-   tematy zadań indywidualnie dopasowane w zależności od kierunku studiów
(architektura historyczna, architektura nowoczesna i futurystyczna, detal architektoniczny, zagospodarowanie przestrzeni, zieleń, monument, forma przemysłowa, logotyp, plakat)
-  matematyka - przygotowanie do matury - na egzaminie oprócz punktacji zadań praktycznych, punktowana jest także matura z matematyki!!!

__________________________________________________________________________

   
Rysunek

W zajęciach z rysunku oprócz rysowania w swojej grupie dodatkowo można uczestniczyć we wszystkich grupach!!! Jeżeli masz czas i chęć możesz przychodzić rysować tyle razy ile jest grup rysunkowych!

W pracowni można rysować poza zajęciami przez cały czas kiedy pracownia jest otwarta!
Także w godzina przedpołudniowych w tygodniu!!
  Matematyka    

Zajęcia przygotowujące do matury z matematyki są bardzo ważną częścią przygotowania do egzaminów na Architekturę!!! Matura z matematyki wlicza się do punktacji egzaminu na studia! Jeżeli chcesz aby twoje przygotowanie u nas było pełne, weź pod uwagę opcję rozszerzoną o wykłady  matematyki, które prowadzi u nas Bartłomiej Pawlik, matematyk, doktorant na Wydziale Matematyki Stosowanej Politechniki Śląskiej.  Grupa zaawansowana 

Dodatkowe zajęcia  w grupie zaawansowanej przeznaczone są dla osób wyróżniających się w pracy rysunkowej. i posiadających już znaczne umiejętności warsztatowe. Osoby kwalifikujące się do korzystania z zajęć w tej grupie wskazują prowadzący zajęcia.
  Zajęcia intensywne 


Dodatkowe, zajęcia intensywne, dla osób zdających w tym roku egzaminy, odbywają się od poniedziałku do piątku. Ruszają od maja i trwają do samych egzaminów.  Konsultacje  

Wszystkie konsultacje bezpłatne! Zapraszamy na konsultacje prac również osoby z poza pracowni.

 

Gdańsk kurs rysunku Gliwice Wydział Architektury kurs rysunku Zawiercie przygotowanie do egzaminów na architekturę Łódź Jastrzębie Zdrój Mikołów Tarnowskie Góry kurs rysunku Opole Pszczyna Racibórz Jaworzno Toszek Kraków Poznań architektura Mysłowiece Wrocław murale Częstochowa Będzin Bielsko Biała lekcje rysunku architektonicznego Warszawa Opole kurs rysunku Rybnik kurs rysunku Piekary Śląskie Politechnika Śląska kurs rysunku Dąbrowa Górnicza architektura i urbanistyka Chrzanów Zawiercie Bytom Trzebinia Cieszyn kurs rysunku Sosnowiec egzaminy na architekturę Gliwice lekcje rysunku architektura wnętrz Żory Wodzisław Śląski kurs rysunku Katowice Knurów kurs przygotowawczy na architekturę architektura krajobrazu Olkusz Czechowice Dziedzice Wrocław Pracownia Uffo Katowice kurs rysunku na architekturę kurs na architekturę Lubliniec Strzelce Opolskie Sosnowiec Rybnik Tychy rysunek Dąbrowa Górnicza Ruda Śląska Chorzów kurs przygotowawczy graffiti kurs rysunku Kraków kurs rysunku Częstochowa Myszków kurs rysunku Lubliniec Zabrze Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach Kędzierzyn Koźle Oświęcim Politechnika Śląska w Gliwicach kurs rysunku Zabrze