KURS RYSUNKU NA ARCHITEKTURĘ
PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW

RODZAJE I CENY ZAJĘĆ

___________________________________________________________________________
OPCJA PODSTAWOWA - 250 ZŁ/MIESIĄC

 - rysunek 4 godziny w tygodniu
___________________________________________________________________________
OPCJA ROZSZERZONA - 350 ZŁ/MIESIĄC

- rysunek 4 godziny w tygodniu + matematyka 2 godziny w tygodniu
___________________________________________________________________________
+
możliwe dodatkowe godziny rysunku w innych grupach + tyle godzin rysunku
ile zdołasz wypracować w czasie wolnym w pracowni!!!

___________________________________________________________________________W ramach Kursu przygotowawczego na Architekturę proponujemy:


-   rysunek w ołówku
-   geometria rysunkowa
-  
kompozycja przestrzenna - modelowanie przestrzenne - papieroplastyka
-   zajęcia z kreatywności rysunkowej, szkice koncepcyjne, ilustracja projektowa (dizajn)
-   tematy zadań indywidualnie dopasowane w zależności od kierunku studiów
(architektura historyczna, architektura nowoczesna i futurystyczna, detal architektoniczny, zagospodarowanie przestrzeni, zieleń, monument, forma przemysłowa, logotyp, plakat)
-  matematyka - przygotowanie do matury - na egzaminie oprócz punktacji zadań praktycznych, punktowana jest także matura z matematyki!!!

___________________________________________________________________________

   
Rysunek

W zajęciach z rysunku oprócz rysowania w swojej grupie dodatkowo można uczestniczyć we wszystkich grupach!!! Jeżeli masz czas i chęć możesz przychodzić rysować tyle razy ile jest grup rysunkowych!

W pracowni można rysować poza zajęciami przez cały czas kiedy pracownia jest otwarta!
Także w godzina przedpołudniowych w tygodniu!!


  Matematyka    

Zajęcia przygotowujące do matury z matematyki są bardzo ważną częścią przygotowania do egzaminów na Architekturę!!! Matura z matematyki wlicza się do punktacji egzaminu na studia! Jeżeli chcesz aby twoje przygotowanie u nas było pełne, weź pod uwagę opcję rozszerzoną o wykłady  matematyki, które prowadzi u nas Bartłomiej Pawlik, matematyk, doktorant na Wydziale Matematyki Stosowanej Politechniki Śląskiej.

  Grupa zaawansowana 

Dodatkowe zajęcia  w grupie zaawansowanej przeznaczone są dla osób wyróżniających się w pracy rysunkowej. i posiadających już znaczne umiejętności warsztatowe. Osoby kwalifikujące się do korzystania z zajęć w tej grupie wskazują prowadzący zajęcia.


  Zajęcia intensywne 


Dodatkowe, zajęcia intensywne, dla osób zdających w tym roku egzaminy, odbywają się od poniedziałku do piątku. Ruszają od maja i trwają do samych egzaminów.
Koszt zajęć dla osób uczestniczących w kursie 4 godzinnym 100 zł / za tydzień = 20 godzin /
Koszt zajęć dla osób uczęszczających tylko na zajęcia intensywne 200 zł / za tydzień = 20 godzin /

  Konsultacje  

Wszystkie konsultacje bezpłatne! Zapraszamy na konsultacje prac również osoby z poza pracowni.

 

Będzin kurs rysunku Opole lekcje rysunku Cieszyn Wrocław Piekary Śląskie kurs rysunku Zawiercie Bielsko Biała Olkusz Tarnowskie Góry kurs rysunku Częstochowa kurs rysunku Sosnowiec kurs rysunku Lubliniec Pszczyna Jaworzno Zabrze kurs rysunku Zabrze architektura kurs na architekturę Tychy Wydział Architektury Gdańsk kurs rysunku Dąbrowa Górnicza Oświęcim Pracownia Uffo kurs rysunku Kraków Politechnika Śląska w Gliwicach Myszków Wrocław kurs rysunku Rybnik Jastrzębie Zdrój architektura i urbanistyka Racibórz Chrzanów kurs przygotowawczy na architekturę Bytom kurs przygotowawczy Opole Katowice egzaminy na architekturę Czechowice Dziedzice Ruda Śląska lekcje rysunku architektonicznego Poznań Żory Politechnika Śląska Warszawa Dąbrowa Górnicza Kędzierzyn Koźle Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach Lubliniec rysunek Sosnowiec Mikołów Łódź Zawiercie Gliwice Wodzisław Śląski Strzelce Opolskie Knurów Chorzów kurs rysunku Gliwice architektura krajobrazu graffiti Mysłowiece Rybnik Toszek architektura wnętrz kurs rysunku na architekturę Trzebinia Częstochowa murale przygotowanie do egzaminów na architekturę kurs rysunku kurs rysunku Katowice Kraków