KURS NA ARCHITEKTURĘ

RODZAJE I CENY ZAJĘĆ

__________________________________________________________________________
OPCJA PODSTAWOWA - 250 ZŁ/MIESIĄC

 - rysunek 4 godziny w tygodniu
___________________________________________________________________
OPCJA ROZSZERZONA - 350 ZŁ/MIESIĄC

- rysunek 4 godziny w tygodniu + matematyka 2 godziny w tygodniu
___________________________________________________________________
+
dodatkowe godziny rysunku w innych grupach
+ tyle godzin rysunku
ile zdołasz wypracować w czasie wolnym w pracowni!!!
+ zajęcia intensywne przed egzaminami ( cały czerwiec )
___________________________________________________________________

W roku szkolnym 2018/19 ruszamy także z zajęciami w naszej nowej pracowni w Katowicach przy ul. Dworcowej 13 - III piętro. Zapraszamy!


W ramach Kursu przygotowawczego na Architekturę proponujemy:


-   rysunek w ołówku
-   geometria rysunkowa
-  
kompozycja przestrzenna - modelowanie przestrzenne - papieroplastyka
-   zajęcia z kreatywności rysunkowej, szkice koncepcyjne, ilustracja projektowa (dizajn)
-   tematy zadań indywidualnie dopasowane w zależności od kierunku studiów
(architektura historyczna, architektura nowoczesna i futurystyczna, detal architektoniczny, zagospodarowanie przestrzeni, zieleń, monument, forma przemysłowa, logotyp, plakat)
-  matematyka - przygotowanie do matury - na egzaminie oprócz punktacji zadań praktycznych, punktowana jest także matura z matematyki!!!

__________________________________________________________________________

   
Rysunek

W zajęciach z rysunku oprócz rysowania w swojej grupie dodatkowo można uczestniczyć we wszystkich grupach!!! Jeżeli masz czas i chęć możesz przychodzić rysować tyle razy ile jest grup rysunkowych!

W pracowni można rysować poza zajęciami przez cały czas kiedy pracownia jest otwarta!
Także w godzina przedpołudniowych w tygodniu!!
  Matematyka    

Zajęcia przygotowujące do matury z matematyki są bardzo ważną częścią przygotowania do egzaminów na Architekturę!!! Matura z matematyki wlicza się do punktacji egzaminu na studia! Jeżeli chcesz aby twoje przygotowanie u nas było pełne, weź pod uwagę opcję rozszerzoną o wykłady  matematyki, które prowadzi u nas Bartłomiej Pawlik, matematyk, doktorant na Wydziale Matematyki Stosowanej Politechniki Śląskiej.  Grupa zaawansowana 

Dodatkowe zajęcia  w grupie zaawansowanej przeznaczone są dla osób wyróżniających się w pracy rysunkowej. i posiadających już znaczne umiejętności warsztatowe. Osoby kwalifikujące się do korzystania z zajęć w tej grupie wskazują prowadzący zajęcia.
  Zajęcia intensywne 


Dodatkowe, zajęcia intensywne, dla osób zdających w tym roku egzaminy, odbywają się od poniedziałku do piątku. Ruszają od maja i trwają do samych egzaminów.  Konsultacje  

Wszystkie konsultacje bezpłatne! Zapraszamy na konsultacje prac również osoby z poza pracowni.

 

Rybnik Będzin rysunek Zabrze architektura wnętrz Warszawa egzaminy na architekturę graffiti Piekary Śląskie Bytom kurs na architekturę Gliwice Poznań Tarnowskie Góry kurs rysunku Rybnik Wrocław Kraków Politechnika Śląska w Gliwicach Jastrzębie Zdrój Kędzierzyn Koźle Wrocław Katowice Cieszyn kurs rysunku Kraków Tychy Opole kurs rysunku Opole murale kurs rysunku kurs rysunku Zawiercie lekcje rysunku Pszczyna kurs rysunku Gliwice kurs przygotowawczy Bielsko Biała architektura Ruda Śląska Sosnowiec Jaworzno architektura krajobrazu kurs rysunku Częstochowa Mysłowiece architektura i urbanistyka kurs rysunku Katowice przygotowanie do egzaminów na architekturę Pracownia Uffo kurs rysunku Sosnowiec Czechowice Dziedzice Dąbrowa Górnicza Politechnika Śląska Chorzów Lubliniec kurs rysunku na architekturę Olkusz Zawiercie Wydział Architektury Strzelce Opolskie Myszków Mikołów kurs rysunku Lubliniec kurs rysunku Zabrze Racibórz Łódź Wodzisław Śląski kurs rysunku Dąbrowa Górnicza Trzebinia Oświęcim kurs przygotowawczy na architekturę Toszek Knurów Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach Częstochowa Gdańsk Chrzanów Żory lekcje rysunku architektonicznego