KURS NA ARCHITEKTURĘ

WYNIKI 2017

W TYM ROKU, TAK JAK W ZESZŁYM WSZYSCY NASI UCZNIOWIE, DOSTALI SIĘ NA STUDIA, 100% !!! KTÓRZY UCZĘSZCZALI NA KURS NA ARCHITEKTURĘ I PODCHODZILI DO EGZAMINÓW! 
WSZYSCY ZDAWALI NA KIERUNEK ARCHITEKTURA I URBANISTYKA!


POLITECHNIKA ŚLĄSKA:

Julia Reszkowska - 229.0  pkt - 8 miejsce !!

Bartosz Słomka - 222.4 pkt - 10 miejsce !

Julia Szczepaniec - 202.8 pkt - 16 miejsce

Mateusz Tchórzewski - 201.0 pkt - 18 miejsce

Natalia Żak195.2 pkt - 21 miejsce

Adrian Kałuża193.2 pkt - 22 miejsce

Ania Piątek - 172.4 pkt - 43 miejsce

Mateusz Ulrich151.6 pkt - 65 miejsce

Daniel Pietrwalski - 132.4 - 88 miejsce

Zuza Dąbrowska

 
POLITECHNIKA WARSZAWSKA: 

Mateusz Tchórzewski - 654 pkt z egzaminu

 
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA:

Julia Szczepaniec - 700 pkt z egzaminu

Mateusz Tchórzewski - 654 pkt z egzaminu

 
PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA W RACIBORZU:

Julia Osiak

Daniel Pietrwalski 

 
Gratulujemy wszystkim!!!


WYNIKI 2016

W TYM ROKU WSZYSCY NASI UCZNIOWIE, KTÓRZY UCZĘSZCZALI NA KURS NA ARCHITEKTURĘ I PODCHODZILI DO EGZAMINÓW, DOSTALI SIĘ NA STUDIA! 100% !!!



Politechnika Śląska w Gliwicach - Architektura i Urbanistyka:


Maciek Czechowski - 222,8 pkt - 8 miejsce


Martyna Chylińska - 220,0 pkt - 10 miejsce


Michał Goliszewski – 220,0 pkt - 11 miejsce

Zuza Kuczmera – 202,4 pkt - 21 miejsce

Gosia Kurcjusz – 200,0 pkt -  22 miejsce


Ania Kurianowicz – 174,0 pkt - 46 miejsce


Wiktoria Ulidowska – 152,0 pkt - 73 miejsce


Politechnika Warszawska - Architektura i Urbanistyka: Gosia Kurcjiusz  - na 6 miejscu !!!


Politechnika Łódzka - Architektura i Urbanistyka: Kasia Baros


Martyna Chylińska zdała również na Architekturę i Urbanistykę w Poznaniu i w Gdańsku!!!


Maciek Czechowski zdał również na Architekturę i Urbanistykę we Wrocławiu!


Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu wydział Architektury Wnętrz:
Aga Szymonik - 4 miejsce, oraz Monika Szeląg - 9 miejsce !!!


Monika Szeląg dostała się również na Akademię Sztuk Pięknych do Krakowa na kierunek Architektura Wnętrz!!


Ania Białoskórska aplikowała i dostała się do trzech angielskich uczelni: Northumbria University w Newcastle na kierunek Architektura, i tam podejmie studia. Poza tym zdała również do Coventry University i Buckinghamshire University na Architekturę Wnętrz oraz do London Metropolitan University na Projektowanie i Architekturę Wnętrz (kierunek łączony)

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY!

WYNIKI 2015

OSOBY  KTÓRE ZDAŁY NA WYDZIAŁ ARCHITEKTURY
POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ W GLIWICACH: 

ARCHITEKTURA I URBANISTYKA:

Ania Rusinowska
 
Zuzanna Binda

Bartek Tkocz

Kamil Lipski

Mateusz Śnieżek

ARCHITEKTURA WNĘTRZ:

Mirella Pawliczek

Paulina Praciak - AW w Gdańsku


PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA W RACIBORZU:

Patrycja Dapa


GRATULUJEMY !!

WYNIKI 2014

LISTA OSÓB KTÓRE W TYM ROKU ZDAŁY EGZAMINY NA WYDZIAŁ ARCHITEKTURY POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ W GLIWICACH: 


ARCHITEKTURA I URBANISTYKA:

Kulisa Marlena - 14 miejsce
Puchała Natalia 20 miejsce
Nagel Janek 43 miejsce
Derleta Eliza 62 miejsce
Szendzielorz Natalia 87 miejsce

ARCHITEKTURA WNĘTRZ

Wiewióra Dominika - 8 miejsce
Litwin Patryk - 19 miejsce
Czubasiewicz Angelika 26 miejsce


A także:

Klaudia Sorychta pomyślnie zdała egzamin wstępny
na Wydział ARCHITEKTURY i URBANISTYKI Politechniki Wrocławskiej.

Janek Nagiel zdał również na Wydział ARCHITEKTURY i URBANISTYKI Politechniki Krakowskiej na 13 miejscu!

Monika Marek zdała na ARCHITEKTURĘ WNĘTRZ na gdańską ASP!

Kinga Zając na 2 miejscu! zdała na ARCHITEKTURĘ i URBANISTYKĘ na poznański UA!

GRATULUJEMY!!!

WYNIKI 2013

W tym roku z Pracowni UFFO na Architekturę i Urbanistykę na Politechnikę Śląską w Gliwicach dostały się 4 osoby:

Jakub Wizor -
7 miejsce
Elżbieta Płonka - 13 miejsce
Piotr Andrzejewski - 24 miejsce
Kacper Groń - 82 miejsce


Na Architekturę i Urbanistykę - Politechnika Opolska - dostali się Robert Boćko i Oliwier Siekierka

Na Architekturę Wnętrz na Politechnikę Śląską w Gliwicach dostały się 2 osoby:
Klaudia Małek
- 7 miejsce
oraz Justyna Kruk
- 11 miejsce
 
Gratulujemy!!!

WYNIKI 2012

Politechnika w Gliwicach:

Architektura Wnętrz


Karolina Skudło - 4 miejsce
Monika Młynarska - 7 miejsce
Aleksandra Slotosz - 8 miejsce
Bartosz Pokrywka - 11 miejsce

Architektura i Urbanistyka


Alicja Lachman - 33 miejsce
Helena Szewioła - 69 miejsce
Maciej Janik - 94 miejsce
Justyna Wojtaś - 119 miejsce

WYNIKI 2011

Politechnika Śląska:

Architektura Wnętrz:

Monika Somorowska - 3 miejsce
Karolina Gruszka - 6 miejsce
Maria Włodarz - 7 miejsce
Anita Tusińska - 11 miejsce
Patrycja Weber - 23 miejsce
Magdalena Zaremba - 27 miejsce
Aleksandra Pikuła - 28 miejsce
Marta Bohm - 29 miejsce
Wiktoria Kustal - 30 miejsce

Architektura i Urbanistyka:

Magdalena Kowal
Magdalena Niemiec
Adam Tenizbajew

Politechnika Wrocławska:

Marta Porombka oraz Sara Zapotoczna

Politechnika Krakowska:

Aleksandra Szmal

WYNIKI 2010

WYNIKI 2009

WYNIKI 2008

Dąbrowa Górnicza Wodzisław Śląski kurs na architekturę Oświęcim Toszek kurs rysunku Opole Częstochowa Trzebinia Piekary Śląskie egzaminy na architekturę architektura Gdańsk Strzelce Opolskie Lubliniec Czechowice Dziedzice Łódź Myszków Kraków Bytom Tychy Politechnika Śląska w Gliwicach kurs rysunku Lubliniec murale kurs rysunku Zabrze Opole Cieszyn Pracownia Uffo rysunek Chrzanów Sosnowiec Zawiercie Katowice Warszawa graffiti kurs rysunku Dąbrowa Górnicza lekcje rysunku kurs przygotowawczy architektura krajobrazu Poznań kurs rysunku Kraków Będzin Kędzierzyn Koźle Ruda Śląska Wrocław Jaworzno Bielsko Biała Racibórz Wrocław Mysłowiece Żory kurs rysunku na architekturę Gliwice kurs rysunku Sosnowiec kurs rysunku kurs rysunku Rybnik kurs rysunku Zawiercie Rybnik kurs rysunku Częstochowa architektura i urbanistyka Knurów Mikołów Politechnika Śląska Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach Wydział Architektury Olkusz przygotowanie do egzaminów na architekturę Chorzów kurs rysunku Gliwice Pszczyna Tarnowskie Góry Zabrze Jastrzębie Zdrój kurs rysunku Katowice lekcje rysunku architektonicznego kurs przygotowawczy na architekturę architektura wnętrz